FortiMail Kapsamlı, En İyi Tehdit Koruması Sunar

E-posta, günlük iş iletişimi ve üretkenliği için kritik bir araçtır. Ayrıca, kimlik bilgilerini çalmaya, hassas verileri elde etmeye veya fidye için tutmaya veya bankacılık bilgilerine erişerek para çalmaya çalışan tehdit aktörleri arasında popüler bir saldırı vektörüdir. Saldırganlar hedeflerine karşı daha karmaşık çok vektörlü kampanyalar başlattıkça, e-posta güvenliği çok katmanlı koruma sağlamalıdır.

FortiMail, bağımsız test firmaları tarafından doğrulanan sınıfının en iyisi performansıyla, e-posta kaynaklı tehditlerin tüm spektrumlarına karşı gelişmiş çok katmanlı koruma sağlar. FortiGuard Labs tehdit istihbaratı tarafından desteklenen ve Fortinet Security Fabric’e entegre edilen FortiMail, kuruluşunuzun spam, kimlik avı, kötü amaçlı yazılım, sıfır gün tehditleri, taklit etme ve İş E-postası Tehlikeye Sokma (BEC) saldırıları gibi e-posta tabanlı tehditleri önlemesine, tespit etmesine ve yanıt vermesine yardımcı olur.

Dağıtım Esnekliği

Fortinet FortiMail çözümleri, e-posta güvenliği gereksinimlerinize en iyi şekilde uyacak çeşitli dağıtım modellerinde gelir. Şirket içi, bulut veya karma e-posta ortamları ekibiniz tarafından yönetilebilir veya veri merkezlerimizde Fortinet tarafından yönetilebilir.

Gelişmiş Çok Katmanlı Güvenlik

FortiMail, bugün kuruluşların karşılaştığı e-posta kaynaklı tehditlerin tüm yelpazesini ele almak için gelişmiş yetenekleri bir araya getiriyor. Şunları korur:

  • Bilinen tehditler
  • Şüpheli tehditler
  • Bilinmeyen/sıfır gün tehditleri
  • Taklit etme girişimleri
  • İş E-postaSı Uzlaşması (BEC)