15 yılı aşkın sektörel tecrübeye sahip, uzmanlaşmış ve yetkin kadrosu ile gelenekselleşmiş anlayışın aksine, yenilikçi ve dinamik çözümler sunan Tesla Bilgi adını Nikola Tesla ’dan almıştır.

Tesla Siber Güvenlik Teknolojileri; KVKK Teknik Tedbirler Çözümleri ve Danışmanlığı, SOC Danışmanlık Hizmetleri, Penetrasyon Testi, GAP Analizi, ISO27001 BGYS Danışmanlığı, Kurulum & Eğitim, Bakım & Destek gibi uçtan uca Siber Güvenlik Çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

Ayrıca Dünya’ nın önde gelen birçok güvenlik üreticisi ile iş ortaklığı yapmaktadır. Tesla Bilgi bu doğrultuda McAfee, Fortinet, Forcepoint, Palo Alto, Aruba Networks, Oltala, ManageEngine, Thales , Kron gibi birçok güvenlik ve network üreticisi ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uluslararası standartlarda çözümleri, eğitimli ve deneyimli teknik personeli ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Misyonumuz insanların, süreçlerin ve teknolojinin birlikte çalışabilmesini ve önemli olan bilgilerin korumasını sağlamaktır.

Vizyonumuz, kurumların kendi iş alanlarına odaklanmasını sağlamak ve böylelikle verimliliklerinin artmasına katkıda bulunmak amacı ile güvenilir ve kalıcı bir işbirliği içinde, yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşımla çalışan Tesla Bilgi; bilgi teknolojileri çözümleri ile müşterilerinin “Rekabet Üstünlüğünü” güçlendirip, “Karlılık ve Pazar Paylarını” arttırmayı hedeflemekteyiz.

Tesla Bilgi olarak dijital değerlere dikkat ederek dijital dönüşüm gerekliliklerini sizler için yerine getiriyoruz.

Tesla Bilgi yenilikçi ve önder yaklaşımı ile ülkemiz bilişim sektörüne ve bilgi güvenliğine sürekli katkı sağlamaya devam edecektir.