McAfee Advanced Threat Defense

Sıfırıncı gün, zararlı yazılımlar ve ataklar için gelişmiş algılama olanağı sağlar.

Güçlü gelişmiş tehdit tespiti

McAfee Advanced Threat Defense, ağ kenarından uç noktaya kadar korumayı geliştirir ve araştırmaya olanak verir.

Gizli tehditleri ortaya çıkarmak

Hedefe yönelik saldırılar, savunma sistemlerini şaşırtarak ya da kaçınarak güvenlik sistemlerini yenmek için tasarlanmıştır. McAfee Advanced Threat Defence, kaçınma teknikleri ve fidye yazılımı kullanan tehditler de dâhil olmak üzere sıfır günlük tehdit algılamasını artırmak için derinlemesine statik kod analizi, dinamik analiz (kötü amaçlı yazılım sanal alanı) ve makine öğrenmesini birleştirir.

Tehdit istihbarat paylaşımı

Diğer güvenlik çözümleri ile sıkı entegrasyon ve açık standartlara yönelik destek, sıfır günlük tehdit korumasını geliştirmek, karşılaşmadan korumaya kadar geçen süreyi azaltmak ve saldırı sonrası soruşturmayı hızlandırmak için tüm altyapı genelinde tehdit istihbaratının derhal paylaşılmasını sağlar.

Soruşturmayı etkinleştir

Çevrimdışı analiz seçenekleri ve gelişmiş özellikler güvenlik operasyon merkezlerinin tehditleri doğrulamasını, kritik uzlaşma göstergelerine (IOC’ler) erişmesini ve sonuçları araştırma ve tehdit avı için MITRE ATT & CK ™ çerçevesine eşleştirmesini sağlar.

Esnek, merkezi dağıtım

Sanal ve fiziksel aygıtlar, Azure’daki genel bulut dağıtımı dâhil olmak üzere kuruluşunuz için en uygun dağıtım seçeneğini seçmenize olanak tanır. Merkezi analiz, birden fazla protokolü ve e-posta ağ geçitlerini içeren desteklenen ürünleri kapsar.