McAfee Network Security IPS

McAfee Network Güvenlik Platformu – Saldırı Önleme Sistemi ( IPS )

McAfee Network Security Platform ( IPS )

Kuruluşların gelişmiş tehditleri nasıl engellediğini yeniden tanımlayan, yeni nesil izinsiz giriş önleme sistemidir (IPS).

Her zamankinden daha fazla izinsiz girişleri engelle

İmza tabanlı ve imzasız inceleme ile yeni ve bilinmeyen saldırıları durdurun. İmzasız izinsiz giriş tespit teknolojisi, IPS’in kötü niyetli ağ trafiğini tanımlamasına ve imzalarının olmadığı daha önce hiç görülmemiş saldırıları durdurmasına olanak tanır.

Bulut ve fiziksel güvenliği birleştirme

VMware NSX ve OpenStack desteği, kuruluşların güvenliği fiziksel ve sanal ağlar arasında birleştirmesini sağlar. VMware NSX’te ağ sanallaştırması desteği, yöneticilerin özel bulutlardaki sanal iş yükleri ile oluşturuldukları ve taşındıkları gibi güvenliği ölçeklemelerini sağlar. Sanal çözümler, Amazon Web Servisleri (AWS) ve Microsoft Azure ortamlarındaki genel bulut iş yüklerini korur

Güvenliği ve performansı en üst düzeye çıkarın

320 GB/sn’yi aşan hızlara ölçeklendirilmiş modern bir donanım platformu ve birden fazla üründen veri toplayan bir Güvenlik Bağlantısı yaklaşımı sayesinde, ihtiyacınız olan izinsiz giriş korumasını ve görünürlüğünü sağlıyoruz.

Esnek dağıtım seçenekleri

McAfee Threat Intelligence Exchange desteği, hem fiziksel hem de sanal ağlarda gerçek zamanlı tehdit farkındalığı sunar. McAfee Advanced Threat Defence ve McAfee MOVE AntiVirus ile entegrasyonu sayesinde kurumları, gelişmiş güvenlik yazılım tanımlı veri merkezinde otomatikleştirmek için güçlendirir.