Fortninet NGFW

FortiGate NGFWs, tam görünürlük ve tehdit koruması ile her ölçekte her avantaj için sektör lideri kurumsal güvenlik sunar. Kuruluşlar, Hibrit BT mimarisinin derinliklerine güvenlik örebilir ve aşağıdakiler için Güvenlik Odaklı Ağlar oluşturabilir:

Fortigate Birleşik Tehdit Yönetimi (UTM) altyapıları basitleştirirken küçük ve orta ölçekli işletmeleri korumak için birden fazla güvenlik ve ağ işlevini tek bir cihazda birleştiren çözümler sunmaktadır. Bu durum, işletme liderlerinin gelir artışı ve karlılık konusunda daha fazla zaman ve kaynak harcamasına olanak tanır. UTM ayrıca bir mobil iş gücünü, bulut hizmetlerini ve gelişmekte olan diğer teknolojileri tam anlamıyla kullanmanızı sağlar. Aynı zamanda, fidye yazılımı, kimlik avı ve diğer gelişmekte olan siber güvenlik tehditlerini ve sayamadığımız daha bir çok zararlı aktivite içeren riskleri de azaltır.

Ana hatları ile birleşik tehdit yönetimi, ağ güvenliği, e-posta güvenliği ve web güvenliğini tek bir çözümde birleştirmiştir. Daha yakın zamanlarda, ana yetenek bünyesine kablolu ve kablosuz ağlarda dahil edildi.

  • Ultra hızlı güvenliği uç-uçlar arası sunun
  • AI/ML destekli FortiGuard Hizmetleri ile tutarlı gerçek zamanlı savunma sağlayın
  • Güvenlik İşlem Birimleri ile sorunsuz kullanıcı deneyimi elde edin
  • Operasyonel verimliliği artırın ve iş akışlarını otomatikleştirin

FortiGate Ağ Güvenlik Duvarı ile Kurumsal Güvenlik Sağlama

Fortinet NGFW’ler, nokta ürünlerini ortadan kaldırarak ve sektör lideri güvenlik yeteneklerini birleştirerek maliyeti ve karmaşıklığı azaltır. Bunlar arasında güvenli yuva katmanı (SSL) incelemesi (TLS1.3 dahil), web filtreleme ve herhangi bir kenar için tam görünürlük ve koruma sağlamak için izinsiz giriş önleme (IPS) bulunur.